We always go the extra mile

In de duiksector is niets vanzelfsprekend. Toch is voor K&C Diving alles bespreekbaar. Als marktleider in België staat K&C Diving garant voor een flexibele en oplossingsgerichte aanpak. Meer dan eender welk duikbedrijf, stelt het de tevredenheid van de opdrachtgever voorop.

Elk project, klein of groot, wordt nauwgezet in kaart gebracht. In samenspraak met de opdrachtgever wordt het beste plan van aanpak overeengekomen. De ervaren teams van werfleiders en duikers voeren vervolgens de opdracht professioneel en correct uit. K&C Diving bewaakt daarbij de kwaliteit, de veiligheid en het financiële plaatje. En communiceert duidelijk en direct.  

K&C Diving staat garant voor teamwerk. Een team dat weet wat het is om de “extra mile’’ te gaan.

 

K&C Diving NV, België

Karl Bruyndonckx
Gedelegeerd Bestuurder
+32 475 404 804
karl@kc-diving.be

 Michel Van Acker
Project Manager
+32 478 73 68 83
 michel@kc-diving.be

Hendrik De Blanger
Planning & Operations
+32 496 480 480
 planning@kc-diving.be

Roel Wijgerde
Construct
+32 476 33 59 52
roel@kc-diving.be

Kevin De Clercq
Gedelegeerd Bestuurder
+32 475 85 05 35
kevin@kc-diving.be

Katarzyna Skwarka
Boekhouding
+32 (0) 3 575 85 91
invoicing@kc-diving.be

Ken Scheers
Werfleider
+32 478 73 69 00
ken@kc-diving.be

Barbara Callaert
Administratief medewerkster
+32 496 480 480
barbara@kc-diving.be
 


 

K&C Diving NV, Ghana

                                 Karl Bruyndonckx
                                   Regio Manager
                                 +233 54 328 9424
                                karl@kc-diving.com